AIF KancelariaPodziękowania:

 

Malo Design logo

W dodawaniu Seniorom sił i chęci do życia liczy się nie tylko zaangażowanie, ale również możliwości finansowe. Dlatego serdecznie dziękujemy firmom, które decydują się wspierać naszą Fundację. Dziś dołączył do nich sklep Malo Design - bardzo nam miło!

 

DIOLUT logo

Z radością informujemy, że nasza Fundacja otrzymała wsparcie od firmy DIOLUT, gdzie można nabyć narzędzia do serwisów elektronicznych. Cieszy nas, że pamiętacie Państwo o potrzebujących Seniorach.

Apteka Aptisan logo

Naszym nowym Sponsorem jest internetowa Apteka Aptisan, której w imieniu Seniorów serdecznie dziękujemy za pomoc. Cieszy nas, że wsparcie Fundacji oferują firmy z całej Polski. Oby takich gestów nigdy nie zabrakło!

Miło jest nam wyróżnić firmę ADSYSTEM, która wsparła Seniorów darowizną. Dziękujemy za ten gest i wszystkich Państwa zachęcamy do dzielenia się dobrem!

Resto Quality

Kolejny Darczyńca na liście naszych Przyjaciół to firma Resto Quality, oferująca sprzęt dla gastronomii. Serdeczne dzięki za wsparcie finansowe!

Afterweb

Chcielibyśmy złożyć oficjalne podziękowania wrocławskiej Agencji AFTERWEB, od której otrzymaliśmy darowiznę finansową. Dziękujemy za pomoc na rzecz naszej Fundacji – w walce o dobrą sprawę każdy gest ma znaczenie.

Nowy Przyjaciel Seniorów to Hotel Crocus - dziękujemy za chęć niesienia pomocy Potrzebującym. Dzięki Państwa wsparciu, nasza Fundacja może działać z jeszcze większym zaangażowaniem!

Kolejna firma, którą z przyjemnością dołączamy do naszej Listy Wdzięczności, to AIF Kancelaria. Miło nam, że los Seniorów nie jest Państwu obojętny. Wasza pomoc wiele dla nas znaczy. Dziękujemy!

Jesteśmy bardzo wdzięczni sklepowi HelloDent -dziękujemy za pamięć o naszej Fundacji i darowiznę na rzecz Osób Starszych. Państwa pomoc ma dla nas szczególne znaczenie!

 

Eseo

Jak dobrze jest mieć Darczyńców! Do ich grona dołączyła dziś nowa firma - Agencja ESEO. Bardzo Państwu dziękujemy. W niesieniu pomocy Seniorom, ważny jest każdy gest.

 

I-KANCELARIA

Pragniemy wyróżnić również  https://www.i-kancelaria.pl/, która została naszym nowym Darczyńcą. Dziękujemy za wsparcie dla Seniorów. Tegorocznej jesieni jest ono potrzebne bardziej, niż zwykle.

Dziękujemy naszemu nowemu Darczyńcy - sklepowi Murrano za sprawą Państwa pomocy tegoroczna zima daje nam powody do uśmiechu i optymizmu. Dzielmy się wsparciem z innymi!